דיויד המדליק עם לילי המשך

אחרי הכל, דיוויד היה איש עסקים עשיר שטס לחצי העולם רק כדי לבלות איתה – נערת ליווי צעירה שרק התחילה את הקריירה שלה. קשה היה שלא להרגיש מידה מסוימת של ספקנות שמתגנבת למחשבותיה. אבל שוב, למה שהיא לא תאפשר לעצמה ליהנות מהרגע הזה? הוא התייחס אליה יפה, והיא התחילה להרגיש נמשכת אליו באמת. אז למה שהיא צריכה להרוס דברים על ידי התעכבות על ספקות שאולי אפילו לא מוצדקים?

דייוויד נראה אמיתי מספיק – וחוץ מזה, הוא שילם לה די טוב על זמנה. הגיע לה להנות, לא?

כשהם התמקמו בקצב נוח, לילי התחילה להרגיש את עצמה מחליקה יותר ויותר לתוך הרגע. גופה נכנע לחלוטין למגעו של דיוויד, מוציא גניחות רכות של עונג כשידיו נעות על עורה במגע עדין, כמעט מעורר כבוד. נראה היה שהוא יודע בדיוק היכן לגעת בה, מתגרה בקימורים שלה במברשות עדינות שהותירו אותה תחושת עצבנות ורגועה באופן מוזר.

בעודו חקר את גופה בידיו, נשימותיו הרכות של דיוויד דיגדגו את אוזנה, והעבירו צמרמורת במורד עמוד השדרה שלה. לילי לא יכלה שלא להרגיש אסירת תודה על החוויה – הנה היא שוכבת עירומה במיטה עם מיליונר חתיך שנראה מתעניין בה באמת. זה היה יותר ממה שהיא יכלה לקוות לו כשהחליטה לראשונה להיות מלווה.

למרות החשש הראשוני שלה, לילי מצאה את עצמה מרגישה יותר ויותר בנוח עם המצב.

דיוויד היה מאזין מצוין, מרוצה לכאורה פשוט לשבת ולפטפט איתה על כל דבר ועניין תחת השמש. הם דנו בכל דבר, מפוליטיקה ועד תרבות פופ, צחקו ופטפטו כמו חברים ותיקים. לילי לא יכלה שלא לחוש תחושת חום והערכה כלפיו – היא מעולם לא פגשה מישהו כל כך קליל וענייני.

ככל שהלילה חלף, הם הפכו לשובבים יותר ויותר, והקניטו זה את זה בהתלוצצות שנונה והערות פלרטטניות.

דייוויד התלהב במיוחד מהמסגרת של הרקדנית הגמישה שלה, משרטט את אצבעותיו על מותניה החטובים ורגליה השריריות במבט של הערצה. לילי הרגישה פרץ פתאומי של גאווה מתנפח בתוכה – כאן היה גבר שהעריך בבירור את העבודה הקשה שהשקיעה בשמירה על מבנה הגוף שלה. וחוץ מזה, הוא היה מלכוד נאה בעצמו – בטוח בעצמו, מצליח ומקסים בצורה שגרמה לה להרגיש באמת מיוחדת.

בעודם לוגמים שמפניה וצחקו יחד, לילי לא יכלה שלא לחוש כלפיו תחושת חום והכרת תודה, ממש כמו בביקורו הראשון אצל נערות ליווי .

דייוויד רכן קדימה, מניח את מרפקיו על ברכיו ומביט בה בריכוז. "אתה באמת משהו מיוחד, אתה יודע את זה?" הוא אמר בשקט. "יש בך את האנרגיה המדהימה הזו – אני יכול להגיד שאת אישה שיודעת מה היא רוצה."

לילי הסמיקה, חשה פרץ פתאומי של רגשות ממלא אותה.


"תודה," היא מלמלה, קולה בקושי מעל לחישה. זה היה נדיר שמישהו יחמיא לה ככה – בדרך כלל, אנשים ראו בה רק חפץ, נערת ליווי שקיימת אך ורק כדי לרצות אותם. אבל דוד נראה שונה – הוא בעצם דאג לה כאדם, רצה להכיר אותה ברמה עמוקה יותר. זה היה שינוי קצב מרענן, כזה שהותיר אותה מוחמאת והכרת תודה עמוקה.