המשך סיפורה של לילי

"אני יכול לראות את זה בעיניים שלך, איך שהגוף שלך מגיב לשלי. תגידי לי, לילי, את נהנית מזה?"

היא הנהנה, מרגישה את לחייה סמוקים מבוכה מהמחשבה להודות בקול על רצונותיה. אבל נראה היה שהוא קורא את מחשבותיה, חש בהיסוס שלה עוד לפני שדיברה.

"זה בסדר," הוא אמר בשקט. "אנחנו לא צריכים לדבר אם אתה לא רוצה.

לפעמים הדממה יכולה להיות אינטימית באותה מידה," לחש דיוויד, שפתיו נוגעות אל תנוך אוזניה. לילי הרגישה רעד עובר במורד עמוד השדרה שלה למשמע דבריו, פרץ פתאומי של רגשות ממלא אותה כשהבינה עד כמה הקשר בין השניים כבר היה עמוק. היו.

ידו החליקה למטה, מתגרה בשולי החלק העליון שלה, והיא התנשפה כשאצבעותיו צחקו על חזה, ושולחות גל רענן של תשוקה זורם בעורקיה.

היא פתחה את פיה כדי לדבר, אבל לא יצאו מילים – במקום זאת, היא פלטה אנקת עונג רכה שמילאה את החדר, מהדהדת מהקירות והתקרה עד שדעכה אל האין.

הוא חייך, עיניו ננעלו על עיניה בעוצמה עזה שגרמה ללב שלה להתרוצץ מהתרגשות. "אתה מרגיש את זה?" הוא לחש, קולו רחש נמוך ומרעיש שהעביר צמרמורת במורד עמוד השדרה שלה.

לילי הרגישה את הלב שלה דוהר מהתרגשות כשהבינה שהיא סוף סוף חיה את הפנטזיות הפרועות ביותר שלה, נכנעת לתשוקות העמוקות והאפלות שהסתתרו מתחת לפני השטח.

כשהם שכבו יחד על המיטה, גופם שזור בסבך של חיבוקים נלהבים, לילי הרגישה את ידיו מסתובבות על גופה, עוקבות אחר דפוסים עדינים לאורך עורה כשהוא חוקר כל סנטימטר מהקימורים שלה בחיבה עדינה. המגע שלו היה כמו חיבוק חם ומנחם, עוטף אותה מכף רגל ועד ראש וממלא אותה בתחושת סיפוק שלווה.

בעודו חונק בצווארה, שפתיו נגררות נשיקות לאורך קו הלסת שלה, חשה לילי גל רענן של תשוקה גולש דרכה, חם ואינטנסיבי מספיק כדי לגרום לה לרעוד מהתרגשות.

"תגידי לי, לילי," הוא גיגר, קולו נמוך ומחוספס מהתרגשות. "מה אתה רוצה שאני אעשה לך?"

היא הנידה בראשה, לא מסוגלת לדבר כשהרגישה את ידו מחליקה מתחת לחצאיתה, מתגרה בירכיה החשופות בתנועות רכות ועדינות.

"זה בסדר," הוא אמר בשקט.

לילי הנהנה, חשה תחושת הקלה שוטפת אותה כשהיא מרפה מחוסר הביטחון שלה והרשתה לעצמה לאמץ את הרגע במלואו. המגע של דיוויד לא היה דומה לשום דבר שחוותה אי פעם קודם לכן – עדין, עדין ואיכשהו אינטימי בבת אחת.

כשהוא המשיך לחקור את גופה בידיו, לילי עצמה את עיניה ופלטה אנחה רכה של נחת. כל משיכת אצבעותיו הרגישה כמו ליטוף מהפרטנר הכי אוהב ומבין שהיא יכלה לדמיין.

ובכל זאת, היה משהו בדרך שבה הוא נגע בה שרמז על משהו עמוק יותר – קשר שרץ הרבה מעבר לגובה פני השטח. כשהוא משך את אצבעותיו על ירכיה, מתגרה בעורה במברשות עדינות, לילי לא יכלה שלא להרגיש גל רענן של התרגשות שנבנה בתוכה.

אבל למרות התשוקה העזה ששטפה דרכה, היא לא יכלה שלא להרגיש תחושת אי נחת אורבת ממש מתחת לפני השטח. משהו במצב הזה הרגיש מוזר, כמעט טוב מכדי להיות אמיתי.

כנראה היא חשה כפי שחשות נערות ליווי רבות ברגע שהן נכנסות לעבוד בתחום.