לילות תל אביב עם נערות ליווי

ברגע שלילי נכנסה לחדר המלון, היא יכלה להרגיש את גלי ההתרגשות זורמים בעורקיה. זו הייתה תחילתו של מסע חדש, כזה שהיא התכוננה אליו ברצינות. לבה דהר בציפייה כשהיא ראתה את דוד, הלקוח הראשון שלה אי פעם, יושב ליד החלון, מבטו נעוץ בנוף המדהים של הים התיכון. הוא נראה בכל רגע כאיש העסקים המקסים והמצליח שהיה, משדר ביטחון ועוצמה מכל נקבוביות.


עיניו היו חדות וסקרניות, קלטו כל פרט בהופעתה בהערכה. כשלילי התקרבה אליו, לבה פועם בפראות בחזה, היא לא יכלה שלא להבחין בהילת הדומיננטיות העדינה אך הבלתי ניתנת להכחשה שאפפה אותו. היה לה ברור שדוד היה רגיל להשיג את מבוקשו, כשהוא רוצה בכך – והיא מצאה את עצמה מתעוררת בצורה מוזרה מהמחשבה הזו.

כשהתקרבה אליו, הלב שלה הלם מהר יותר בכל צעד, והיא לא יכלה שלא לחוש ריגוש של התרגשות מהמחשבה להיות בנוכחות גבר כל כך חזק.

"שלום, לילי," הוא גרגר, קם ממושבו לברך אותה. "את נראית ממש מהממת." עיניו נגרפו על גופה באיטיות, קולטות כל עיקול וקווי מתאר, והיא הרגישה את לחייה מתחממות עם סומק של ביישנות.

אבל לא עבר זמן רב והיא החלה להרגיש סוג אחר של חום שנבנה בתוכה, צריבה איטית של תשוקה שהתפשטה בכל גופה בכל שנייה שחולפת.

כשהוביל אותה לעבר מיטת הקינג-סייז הגדולה ששלטה במרכז החדר, לילי לא יכלה שלא להציץ מסביב בפליאה על הסביבה היוקרתית. הקירות היו מכוסים בלוחות משי קטיפה בצבע שמנת ששיקפו את הזוהר החם של הנרות שהבהבו ברכות על כל משטח, והשליכו הכל באור חם וזהוב.

האוויר היה סמיך בניחוח ורדים, עלי הכותרת העדינים שלהם פזורים על פני החדר כמו שלג עדין.

קולו של דיוויד היה חלק ושקט בזמן שדיבר, דבריו רחש נמוך ומרעיש שהעביר צמרמורת במורד עמוד השדרה של לילי. היא לא יכלה שלא להרגיש נשאבת לתוך רשת התשוקה שלו, נלכדת בלהט הרגע כשהוא משך אותה אליו, שפתיו מצחצחות את אוזנה כשהוא לוחש שום דבר מתוק באוזנה.

לילי הרגישה את הלב שלה דוהר מהתרגשות כשהבינה שהיא סוף סוף חיה את הפנטזיות הפרועות ביותר שלה, נכנעת לתשוקות העמוקות והאפלות שהסתתרו מתחת לפני השטח.

כשהם שכבו יחד על המיטה, גופם שזור בסבך של חיבוקים נלהבים, לילי הרגישה שכל עולמה מתחיל להתמוסס, ומשאירה רק את שניהם בעולם מעשה ידיהם.

היא הרגישה את ידיו מסתובבות על גופה, עוקבות אחר דפוסים עדינים לאורך עורה כשהוא חוקר כל סנטימטר מהקימורים שלה בחיבה עדינה.

המגע שלו היה כמו חיבוק חם ומנחם, עוטף אותה מכף רגל ועד ראש וממלא אותה בתחושת סיפוק שלווה. בעודו חונק בצווארה, שפתיו נגררות נשיקות לאורך קו הלסת שלה, חשה לילי גל רענן של תשוקה גולש דרכה, חם ואינטנסיבי מספיק כדי לגרום לה לרעוד מהתרגשות.

הוא נסוג לפתע לאחור, עיניו לוהטות בעוצמה עזה שגרמה ללב שלה להחסיר פעימה. "תגידי לי, לילי," הוא גיגר, קולו נמוך ומחוספס מהתרגשות.

"מה אתה רוצה שאני אעשה לך?"

היא הנידה בראשה, לא מסוגלת לדבר כשהרגישה את ידו מחליקה מתחת לחצאיתה, מתגרה בירכיה החשופות בתנועות רכות ועדינות.

התנהגה ממש כמו נערות ליווי מקצועיות …

המשך הסיפור יגיע מחר….